Προϊόντα
Storage Networking & SAN

Δικτυακά - Storage Networking & SAN

Πλέγμα Λίστα

4 Στοιχεία

Ρύθμιση Φθίνουσας Κατεύθυνσης
  1. Mikrotik SFP copper module RJ45 SFP 10/100/1000M (S-RJ01)

    Κωδικός Προϊόντος: 100.17844
    31,60 €
    Διαθέσιμο
  2. MikroTik module 6-speed RJ-45 (S+RJ10) 10/100/1000M/2.5G/5G/10G

    Κωδικός Προϊόντος: 100.21387
    75,00 €
    Διαθέσιμο
  3. Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

    Κωδικός Προϊόντος: 100.17169
    128,79 €
    Διαθέσιμο
  4. Aruba Transceiver 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF J4858D

    Κωδικός Προϊόντος: 100.3286
    181,80 €
    Διαθέσιμο
Πλέγμα Λίστα

4 Στοιχεία

Ρύθμιση Φθίνουσας Κατεύθυνσης